HP Prodesk 400 G3 MT i5-6500 3.20GHz, 8GB DDR4 256GB SSD, Win 10 Pro
10 Producten op voorraad
€250,00
HP Prodesk 400 G3 MT
Processor: i5-6500 3.20GHz
Geheugen: 8GB DDR4
Opslag: 256GB SSD
Grafische kaart: Intel HD
OS: WIN 10 Pro
Garantie: 36 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Hp Desktop
Tel: +31850203750
[email protected]
[email protected]
10 Producten op voorraad
Refurbished
Product opties
HP Prodesk 400 G3
Productiviteit en beheer in één. Geef drukbezette werknemers de voorsprong die zij nodig hebben. De HP ProDesk 400 G3 bevat de essentiële beveiligings- en beheeroplossingen die uw groeiende bedrijf nodig heeft.
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | Prodesk 400 G3 MT |
| Processor : | i5-6500 3.20GHz |
| Aantal cores : | 4 |
| Threads : | 4 |
| Klokfrequentie : | 3.20 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 3.60 GHz |
| Interne geheugen : | 8GB DDR4 |
| Opslag : | 256GB SSD SATA |
| Optische drive : | No Optical |
| Videokaart : | Intel HD Graphics |
| Video uit : | 2x DisplayPort, VGA (D-Sub) |
| Besturingssysteem : | Windows 10 Professional |
| Internet/Wifi : | Ethernet 1Gbps |
| Aansluitingen : | 4x USB 2.0, 4x USB 3.0 |
| Verbinding (Bluetooth) : | 2x PS/2, Serieel (9-pins) |
| Audio-Uitgangen : | Analoog (3,5mm) |
| Hoogte : | 355mm |
| Breedte : | 165mm |
| Diepte : | 358mm |
| Gewicht : | 7,05kg |
| Garantie : | 24 maanden |
| EAN : | 0190780665527 |
